2018 - 10.6. - Cyklo - Drážďany na kole
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ) - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Drážďany na kole 70 km
Odjeli jsme vlakem z hlavního nádraží v 7:38 v počtu 7 statečných cyklistů. Přesedali jsme v Děčíně a Bad Schandau. Cestovali jsme pohodlně téměř prázdnými vlaky až do Drážďan, kde jsme se přesunuli historickým centrem na nábřeží a pokračovali cyklostezkou kolem Labe do Děčína, odkud jsme se vraceli vlakem do České Lípy. Ujeli jsme 70 km, zmokli lehce 5 minut, bylo vedro a cyklostezka byla volná, takže jsme se mohli krásně kochat. Všichni byli spokojeni a v pořádku se vrátili zpět. Škoda, že členové KČT byli pouze dva a tak krásný výlet si užívali většinou jen hosté klubu, mezi kterými byl i náš kamarád z Austrálie. Tak snad někdy příště :). — ve městě Drážďany.

Období

11.6.2018

• 5 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Fotoknihy se slevou 20 % platí na všechny druhy knih. Tak neváhejte a nenechte vaše fotky ležet jen na disku!
S kódem: Knihy21 Akce platí do 30. 9. 2021
Získat slevu

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat