Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

kct-ceska-lipa

2018 - 10.6. - Cyklo - Drážďany na kole

5 fotek 11.6.2018 - zobrazení
Drážďany na kole 70 km
Odjeli jsme vlakem z hlavního nádraží v 7:38 v počtu 7 statečných cyklistů. Přesedali jsme v Děčíně a Bad Schandau. Cestovali jsme pohodlně téměř prázdnými vlaky až do Drážďan, kde jsme se přesunuli historickým centrem na nábřeží a pokračovali cyklostezkou kolem Labe do Děčína, odkud jsme se vraceli vlakem do České Lípy. Ujeli jsme 70 km, zmokli lehce 5 minut, bylo vedro a cyklostezka byla volná, takže jsme se mohli krásně kochat. Všichni byli spokojeni a v pořádku se vrátili zpět. Škoda, že členové KČT byli pouze dva a tak krásný výlet si užívali většinou jen hosté klubu, mezi kterými byl i náš kamarád z Austrálie. Tak snad někdy příště :). — ve městě Drážďany.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.