Název

2018 - 17.11. - Za posledním puchýřem v Semilech - jednodenní

Pár obrázků z jednodenního výletu na celostátní akci KČT.
Posledního puchýře se také zúčastnila další skupina našich turistů, která si připravila vícedenní putování po okolí Semil s ubytováním ve Vysokém nad Jizerou.
Někteří si trochu přivstali a jeli vlakem v 6:58 do Liberce s přestupem na vlak do Semil.
V plánu bylo, že další skupina pojede v 7:34 přes Bakov n. J. , počká na přestup do Turnova a zde přistoupíme do libereckého vlaku a dál budeme cestovat společně.
Všechno bylo jinak, přípoj v Bakově měl kvůli poruše na trati nakonec 80 min zpoždění!
Abychom v Bakově zkrátili čekání a v mrazivém ránu neumrzli taky, přešli jsme z hlavního nádraží na zastávku Bakov město a na sluníčku čekali dál.
Nakonec nějaký vlak přijel, v Turnově jsme přestoupili na další a se zpožděním vystoupili v Semilech.
Krátce jsme si prošli město a jeho zajímavosti, otiskli razítka na startu a vydali jsme se k Riegrově stezce.
Na ní se zdržela první skupina, protože stezku uzavřela nehoda jedné turistky, která spadla z prudkého srázu a zasahovali zde hasiči, policie i vrtulník (IZS).
Riegrovka nezklame v žádném ročním období, tak i dnes byla nádherná!
Nakonec v cíli jsme se všichni sešli a ze Spálova přes Železný Brod a Liberec společně odjeli domů.

Ponaučení na závěr: při svých cestách věnujte pozornost bodům a kódům tísňového volání, usnadní se tím lokace nehody a tím rychlejší zásah záchranářů.
Foto: Eva Vacková

Období

• 69 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nikon COOLPIX S3300

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat