Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

2018 - 17.11. - Za posledním puchýřem v Semilech - jednodenní

Pár obrázků z jednodenního výletu na celostátní akci KČT.
Posledního puchýře se také zúčastnila další skupina našich turistů, která si připravila vícedenní putování po okolí Semil s ubytováním ve Vysokém nad Jizerou.
Někteří si trochu přivstali a jeli vlakem v 6:58 do Liberce s přestupem na vlak do Semil.
V plánu bylo, že další skupina pojede v 7:34 přes Bakov n. J. , počká na přestup do Turnova a zde přistoupíme do libereckého vlaku a dál budeme cestovat společně.
Všechno bylo jinak, přípoj v Bakově měl kvůli poruše na trati nakonec 80 min zpoždění!
Abychom v Bakově zkrátili čekání a v mrazivém ránu neumrzli taky, přešli jsme z hlavního nádraží na zastávku Bakov město a na sluníčku čekali dál.
Nakonec nějaký vlak přijel, v Turnově jsme přestoupili na další a se zpožděním vystoupili v Semilech.
Krátce jsme si prošli město a jeho zajímavosti, otiskli razítka na startu a vydali jsme se k Riegrově stezce.
Na ní se zdržela první skupina, protože stezku uzavřela nehoda jedné turistky, která spadla z prudkého srázu a zasahovali zde hasiči, policie i vrtulník (IZS).
Riegrovka nezklame v žádném ročním období, tak i dnes byla nádherná!
Nakonec v cíli jsme se všichni sešli a ze Spálova přes Železný Brod a Liberec společně odjeli domů.

Ponaučení na závěr: při svých cestách věnujte pozornost bodům a kódům tísňového volání, usnadní se tím lokace nehody a tím rychlejší zásah záchranářů.
Foto: Eva Vacková

Období

17.11.2018

• 69 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Obsah 18+

Toto album může mít nevhodný obsah pro mladistvé.
Vstup do alba je povolen jen osobám, kterým je minimálně 18 let.

Je mi alespoň 18 let
Opustit album
TIP Chcete-li pohodlně zobrazovat alba s citlivým obsahem bez nutnosti potvrzení,
povolte si tuto funkci v nastavení. Zjistěte více o obsahu pro dospělé.
Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat